19 Haziran 2012 Salı

Nivea Pure & Natural ColorsNivea, bir ilki gerçekleştirerek, Nivea Pure & Natural Colors koleksiyonundaki %95 doğal makyaj ürünlerini, güzelliğe ve saflığa önem veren kadınların beğenisine sunuyor.

Nivea, bir ilki gerçekleştirerek, Nivea Pure & Natural Colors koleksiyonundaki %95 doğal makyaj ürünlerini, güzelliğe ve saflığa önem veren kadınların beğenisine sunuyor.
Kadınların güzelliğini ön plana çıkarmasını ve kendilerini iyi hissetmesini sağlayan en önemli etkenlerden biri: Makyaj. Günümüzde makyaj yapmak isteyen, ancak cilde zarar verebileceği endişesiyle çekinen kadınların kozmetikte “doğal”a olan ilgisi giderek artıyor.

Nivea Pure & Natural Colors makyaj koleksiyonu; yeşil çay, nar tohumu ve E vitaminince zengin argan tohumu yağı gibi %95 doğal bileşenlerden oluşan makyaj ürünlerini kullanıma sunuyor. %100 koruyucu ve parfüm içermeyen, hassas ciltler tarafından da rahatlıkla kullanılabilen ve tüm cilt tiplerine uyum sağlayan fondöten, allık, pudra, ruj ve göz farından oluşan koleksiyon; içeriği, renkleri, alışılmış Nivea kalitesi ve şık ambalajlarıyla, makyaj çantalarının baş köşesinde yer almaya hazırlanıyor.


Detaylı bilgi için, tıklayınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder